Ваш кошик порожній!
Анкер А8 До опор освітлення висотою від 6 до 8 метрів
Характеристики
Смотреть все- Країна виробник Украина
Доставка
- Доставка курьером
- Транспортная компания
- Нова почта
- Укрпочта
- Самовывоз
Оплата
- Наложенный платеж
- Безналичный расчет
- Наличными
Гарантия и возврат
Гарантия от производителя 36 месяцев, обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Доставка и монтаж по украине
Выезд специалиста на проект
Большинство продукции уже есть на складе
Беремся за мелкие заказы
По возможности закрываем проекты на вчера
Закладна деталь фундаменту (Анкерний блок) А6-8
Призначення: Анкерний блок серії А6-8 розроблений для створення посиленого фундаментного вузла при монтажі вуличних та магістральних опор освітлення заввишки від 6 до 8 метрів. Конструкція розрахована на утримання високих опор, що піддаються значним вітровим навантаженням та вазі потужних LED-прожекторів.
Технічні характеристики:
Область застосування: Опори освітлення висотою 6м, 7м, 8м.
Конструктив: Посилений зварний каркас із товстостінних шпильок з кондукторними пластинами для ідеальної геометрії.
Матеріал: Спеціалізована арматурна сталь з підвищеною межею міцності.
Захист: Стійке антикорозійне покриття (бітумна мастика або гаряче цинкування для агресивних ґрунтів).
Фланець: Збільшена площа опорної пластини для стабільної фіксації висотних конструкцій.
Чому варто обрати А6-8 від BLAGOUST:
Стійкість до вітрових коливань: Посилена різьбова частина та збільшена глибина анкерування в бетоні гарантують стабільність опори навіть при сильних поривах вітру.
Геометрична точність: Завдяки жорсткій заводській збірці блоки не деформуються під тиском бетону під час заливки, що виключає помилки при подальшому монтажі фланця опори.
Технологічність: Оптимальна конфігурація для зручного підведення броньованого кабелю через центральну частину фундаменту.
Відповідність нормам: Виготовлено згідно з ДСТУ, що дозволяє використовувати блоки на державних та промислових об'єктах.
Технічна порада з монтажу:
Для опор висотою 6-8 метрів критично важливо дотримуватися глибини закладання фундаменту згідно з вашим проектом (зазвичай від 1.2 до 1.5 метра). Рекомендується використання бетону марки М300 (В25) для забезпечення необхідної монолітності вузла.
BLAGOUST — надійні рішення для безпечної інфраструктури.
Похожие товары
Возможно Вас заинтересуют дургие товары из этой категории
